Ucházet se o pracovní místo

PEDAGOGICKÝ PRACOVNÍK / PRACOVNICE

Pro firemní předškolní zařízení - Mateřskou školu Linetku s.r.o., hledáme pedadogického pracovníka/pracovnici - učitele/učitelku s kvalifikací.

Náplň práce:

•  Výchova a vzdělávání dětí předškolního věku zaměřená na získávání vědomostí, dovedností, hygienických a sociálních návyků
•  Týmová a tvůrčí práce v rozvíjejících kroužcích pro děti v rámci pracovní doby
•  Spolupráce na vzdělávacích aktivitách
•  A další odpovědnosti vyplývající z péče o děti

Požadavky:

• Pedagogické vzdělání nejlépe s praxí v mateřské škole
• Praxe vítána
• Láskyplný a vřelý vztah k dětem
• Příjemná a komunikativní osobnost s aktivním přístupem

Nabídka:

• Zajímavou práci v příjemném prostředí firemní školky
• Zázemí úspěšné, rozvíjející se společnosti
• Motivující platové ohodnocení
• Zaměstnanecké benefity (penzijní připojištění, stravování...)
• Solidní jednání silného zaměstnavatele

Pokud Vás tato pozice zaujala, klikněte na "MÁM ZÁJEM".