Iberia

LINET Iberia

My, LINET Iberia, jsme členem mezinárodní společnosti LINET Group, která je předním poskytovatelem inovativních a vysoce kvalitních lůžek a vybavení pro nemocnice, pečovatelské domy a domácí péči.

Naším hlavním cílem, který se nám daří celosvětově naplňovat už přes 30 let, je neustále zdokonalování kvality nemocniční péče.

Klíčovým prvkem našeho úspěchu jsou inovace založené na prozákaznicky orientovaném přístupu. Dále také naše výrobky splňují přísné technické, ekologické bezpečnostní požadavky. Díky tomu se nám podařilo uspět ve více než 100 zemích světa. 

Našim zákazníkům nabízíme produkty, které odpovídají potřebám rozličných nemocničních oddělení od akutních po standardní. Dále poskytujeme širokou škálu lůžek a vybavení pro pečovatelské domy.

LINET Iberia hledá zkušené techniky, marketingové a obchodní specialisty a nové členy týmu v oblasti administrativy.

Nabízíme práci v dynamické a inovativní zahraniční společnosti, která má příjemné pracovní prostředí a motivující kolektiv. Uvědomujeme si, že život není jenom o práci, proto našim zaměstnancům necháváme dostatek prostoru, aby si svůj volný čas mohli užít s rodinou a přáteli.

Prohlížet pracovní místa v této kategorii