France

LINET France

My, LINET France, jsme členem mezinárodní společnosti LINET Group, která je předním poskytovatelem inovativních a vysoce kvalitních lůžek a vybavení pro nemocnice, pečovatelské domy a domácí péči.

Naším hlavním cílem, který se nám daří celosvětově naplňovat už téměř 30 let, je neustále zdokonalování kvality nemocniční péče.

Klíčovým prvkem našeho úspěchu jsou inovace založené na prozákaznicky orientovaném přístupu. Dále také naše výrobky splňují přísné technické, ekologické bezpečnostní požadavky. Díky tomu se nám podařilo uspět ve více než 100 zemích světa. 

Francouzská pobočka byla založena v roce 2004 a dnes dosahuje obratu 28 milionů euro. Takovýchto výsledků dosahuje na poli prodeje a servisu lůžek, nábytku a vybavení a dále pak díky pronájmu terapeutických matrací.

V současné době máme 115 zaměstnanců. Sídlo společnosti se nachází v Tours, dekontaminační centra v Paříži a Lyonu a sklad matrací máme v Lille, Marseille, Creutzwald a v Berck. Prodej, servis a pronájem pokrýváme pro celou Francii díky čtrnácti obchodním zástupcům, čtyřem klinickým sestrám a sedmičlennému týmu servisu.

V naší firmě nabízíme pracovní příležitosti široké škále uchazečů od prodeje, přes podporu, až po aktivity spojené s řízením společnosti. Nabízíme práci v dynamické a inovativní zahraniční společnosti, která má příjemné pracovní prostředí a motivující kolektiv. Uvědomujeme si, že život není jenom o práci, proto našim zaměstnancům necháváme dostatek prostoru, aby si svůj volný čas mohli užít s rodinou a přáteli.

Prohlížet pracovní místa v této kategorii