Brasil

LINET Brasil

My, LINET Brasil, jsme členem mezinárodní společnosti LINET Group, která je předním poskytovatelem inovativních a vysoce kvalitních lůžek a vybavení pro nemocnice, pečovatelské domy a domácí péči.

Naším hlavním cílem, který se nám daří celosvětově naplňovat už téměř 30 let a přes 20 let v oblasti blízkého východu, je neustále zdokonalování kvality nemocniční péče.

Klíčovým prvkem našeho úspěchu jsou inovace založené na prozákaznicky orientovaném přístupu. Dále také naše výrobky splňují přísné technické, ekologické bezpečnostní požadavky. Díky tomu se nám podařilo uspět ve více než 100 zemích světa. 

Našim zákazníkům nabízíme produkty, které odpovídají potřebám rozličných nemocničních oddělení od akutních po standardní. Dále poskytujeme širokou škálu lůžek a vybavení pro pečovatelské domy.

Nabízíme pracovní příležitosti profesionálům v různých oblastech. Společnost Linet Brasil je zaměstnavatelem, který poskytuje rovné příležitosti a přijímá jednotlivce bez ohledu na pohlaví, rasu, sexuální orientaci, náboženství, národnost, věk nebo postižení.

Nabízíme práci v dynamické a inovativní zahraniční společnosti, která má příjemné pracovní prostředí a motivující kolektiv. Uvědomujeme si, že život není jenom o práci, proto našim zaměstnancům necháváme dostatek prostoru, aby si svůj volný čas mohli užít s rodinou a přáteli.

Prohlížet pracovní místa v této kategorii