BORCAD Medical

BORCAD Medical

BORCAD Medical a.s. byl založen v roce 2016 oddělením od  firmy s více než 25letou zkušeností ve vývoji, konstrukce a výrobě zdravotnické techniky. Společnost se zaměřuje na výrobu porodních lůžek, gynekologických křesel a dalších multifunkčních a specializovaných křesel.

Přestože značka BORCAD Medical je nová, společnost vyvíjí a vyrábí zdravotnické zařízení už vice než 25 let.

Produkty BORCAD Medical splňují požadavky na vysokou funkčnost, intuitivní ovládání, vysokou úroveň bezpečnosti a nejvyšší hygienické standardy kladené na zdravotnické prostředky těmi nejnáročnějšími zákazníky. Díky jedinečnému designu a originálním řešením se společnost řadí mezi nejvíce inovativní firmy v tomto odvětví.

V oboru porodnictví a gynekologie je společnost BORCAD Medical jedním z předních světových výrobců, což se odráží celosvětovým úspěchem v prodeji a řadou prestižních ocenění za design, jako například Red Dot Design v letech 2011 a 2017.

Společnost nedávno také vstoupila na čínský trh a tím rozšířila export svých výrobků do 60 zemí světa. V nadcházejících letech plánujeme intenzivní expanzi produktového portfolia a vstup na další nové trhy, konkrétně například do Spojených států.

BORCAD Medical nabízí práci v dynamické a inovativní zahraniční společnosti, která má příjemné pracovní prostředí a motivující kolektiv. Uvědomujeme si, že život není jenom o práci, proto našim zaměstnancům necháváme dostatek prostoru, aby si svůj volný čas mohli užít s rodinou a přáteli.

 
Nahrávání...

Prohlížet pracovní místa v této kategorii

Uložit kategorii jako RSS zdroj