Americas

LINET Americas

V roce 2010 se společnost LINET rozhodla expandovat do USA. Americké ústředí bylo otevřeno ve městě Charlotte v Severní Karolíně pod vedením Colina Baina, prezidenta a CEO. Panu Bainovi se podařilo sestavit dynamický tým a silnou kulturu, přičemž na něj přenesl osobní zanícení pana Frolíka pro společnost a vytvořil vizi pro budoucnost v USA.

V LINET Americas slavíme 8 let působení v USA. Vidíme velmi pozitivní reakce pečovatelů a nemocničního personálu na naši přítomnost a možnost lepšího způsobu poskytování péče pacientům. Naši zákazníci vítají příležitost posoudit něco nového, jiného, co pozitivně ovlivňuje péči o pacienty – bez zatížení již tak nízkých rozpočtů. Na naše produkty jsme velmi hrdí a věříme, že přinášejí změnu – nejen v efektivitě práce ošetřovatelů, ale také pro sestry a pro bezpečnost pacientů.

Jsme nadšeni, že jsme se vydali touto cestou a těšíme se na výzvy, které jsou před námi. Pomáháme tvořit budoucnost zdravotnické péče. Věříme, že přispíváme k pozitivní změně ve způsobu poskytování zdravotnické péče jak pro pacienty, tak pro ošetřovatele.

Společnost LINET je plná skvělých produktů a skvělých lidí. Zbožňujeme náš tým a neustále hledáme talentované, angažované lidi. Těší nás, že máte zájem o práci ve společnosti LINET.

Uložit kategorii jako RSS zdroj
Výsledky hledání pro "". Stránka 1 z 1, výsledky 1 až 2
Titul Místo Datum Sort descending
Nové nastavení
Field Service Technician 1
Field Service Technician 1 Seattle, US 6.6.2019
Seattle, US 6.6.2019
Sales Associate
Sales Associate Chicago, US 31.5.2019
Chicago, US 31.5.2019