Nahrávání...

Ucházet se o pracovní místo

Vývojový technolog zpracování plastů

Do našeho týmu hledáme nového kolegu či kolegyni, který/-á s námi bude spolupracovat na vývoji produktů, které patří mezi světovou špičku. Pozice je vhodná jak pro kandidáty/kandidátky s menší praxí, kterým nabízíme podporu při zaučování a zajímavé projekty, stejně tak je pozice vhodná pro kandidáty/kandidátky s delší praxi v oboru, které zapojíme do náročnějších projektů.

Jaká Vás čeká pracovní náplň?

  • Spolupráce s týmem nad konstrukčním řešení nového produktu (od vývojové fáze až po uvedení do sériové výroby)
  • Připomínkování a schvalování výkresové dokumentace
  • Tvorba, zavádění a správa technologických postupů a procesních parametrů
  • Koordinace návrhu a výroby forem
  • Zajištění ověřovací série nového produktu, implementace nápravných opatření
  • Aplikace nejnovější trendů v oblasti zpracování plastů, zavádění úspor

Požadujeme:

  • Praxe na obdobné pozici
  • SŠ/VŠ technického směru
  • Základní znalost 3D CAD/CAM programu
  • Znalost simulace v programu Moldex3D - výhodou
  • Anglický jazyk výhodou

Co Vám nabídneme?

  • Zázemí mezinárodní úspěšné a neustále se rozvíjející společnosti
  • Možnost pracovat s unikátními produkty a být u jejich vývoje
  • Pestrou paletu zaměstnaneckých benefitů (firemní školka, flexi pracovní doba, kafetérie, stravování, možnost home-office, 13. plat, dovolená navíc, penzijní připojištění atd....)
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Nástup dohodou