Nahrávání...

Ucházet se o pracovní místo

KONSTRUKTÉR - Junior

Hledáte si odborně zaměřenou práci technického charakteru v inovativní firmě s mezinárodním přesahem?

Chcete začít budovat či dále rozvíjet svoji kariéru ve firmě, která Vás bude ve Vašich nápadech podporovat?

Chcete se podílet na vývoji od A do Z?

Pak právě Vás hledáme!

Náplň práce:

  • Spolupráce na vývoji zdravotnických prostředků
  • Tvorba výkresové dokumentace ve 3D a 2D prostředí
  • Správa dat v informačním systému
  • Správa vybraného produktu z produktového portfolia
  • Spolupráce s vývojovým týmem na vývoji nových výrobků
  • Optimalizace stávajících produktů

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ v oboru strojírenství - vhodné pro absolventy
  • znalost CAD pro konstrukci forem (SOLID EDGE) výhodou
  • spolehlivost, pečlivost
  • kreativní myšlení

Nabízíme:

  • Spolupráci na unikátních vývojových projektech v rámci R&D
  • Možnost blízkého seznámení s širokou paletou výrobních technologií
  • Zázemí mezinárodní úspěšné a neustále se rozvíjející společnosti
  • Širokou paletu benefitů (dovolená navíc, zdravotní volno, roční bonusy, kafeterie, vzdělávání a mnoho dalšího)
  • Nástup dohodou

Pokud vás tato pozice zaujala, pošlete nám životopis. Pro přihlášení na pozici klikněte na "Mám zájem".