Ucházet se o pracovní místo

Embedded vývojář/ka - Team Leader

Do našeho týmu hledáme nového kolegu či kolegyni, který/-á se bude podílet na vývoji unikátních embedded projektech pro nemocniční lůžka s celosvětovým dopadem a zároveň povede tým 4 vývojářů.

Náplň práce je opravdu velmi pestrá, mezi klíčové aktivity patří:

  • Vedení týmu 4 vývojářů
  • Implementace, kódování a testování SW v C, popř. C++, C#
  • Tvorba SW modulů
  • Návrh architektury SW, algoritmů a datových struktur
  • Spolupráce s produktovými manažery, vytváření a formulace interního zadání SW
  • Konzultace návrhu HW elektroniky
  • Komunikace a kooperace v týmu, prezentování a obhajoba výsledků práce, reporting

Jaké znalosti a zkušenosti hledáme?

  • Dobrá znalost jazyka C, praxe ve vývoji softwaru pro embedded zařízení
  • Znalost algoritmizace a programovacích technik
  • Znalost elektroniky, schopnost číst a konzultovat elektrická schémata
  • Analytické schopnosti, zaměření na koncepční vývoj SW, flexibilita kódovacího stylu
  • Proaktivní přístup, trpělivost a schopnost metodicky vést tým
  • SŠ, ideálně VŠ vzdělání se zaměřením na elektroniku / informatiku
  • Komunikativní znalost angličtiny

Co je výhodou?

  • Znalost platforem ARM Cortex, STM32, Eclipse/GNU-ARM, GIT
  • GCC toolchain, Win32 API, .NET, C++, C#

Co Vám nabídneme?

  • Práce na unikátních embedded vývojových projektech pro nemocniční lůžka s celosvětovým dopadem
  • Příležitost vyvíjet a aplikovat nejmodernější technologie
  • Zázemí úspěšné, rozvíjející se společnosti
  • Nástup dohodou
  • Možnost kombinace práce z domova a práce v kanceláři - více při osobním jednání
  • Široká škála benefitů (roční bonusy, kafeterie, 13. plat, 5 týdnů volna, Multisport, příspěvek na stravování, penzijní připojištění apod.).

Pro přihlášení na pozici klikněte na „Mám zájem“.