Ucházet se o pracovní místo

ÚDRŽBÁŘ – mechanik

Jste technický typ? Rád se zabýváte opravami čímkoli co je rozbité ? Jste domácí kutil? Máte zkušenosti s podobnou prací nebo jste absolvent? Neváhejte a přihlaste se na tuto pozici.

Náplň práce:

  • Provozní zámečník - údržbář je kvalifikovaný pracovník, který provádí samostatně opravy strojů a strojírenských zařízení
  • Zajišťuje provozuschopnost všech strojů, zařízení a ostatních pomůcek, které souvisí s vybavením výroby i budov společnosti

Očekáváme:

  • SOU technického směru
  • Zkušenosti s údržbou strojů a zařízení ve výrobní společnosti vítány
  • Manuálně a technicky zručný jedinec
  • Ochota pracovat na 12 hodinové směny ve 4 směnném provozu
  • Samostatný a odpovědný typ

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné, rozvíjející se společnosti
  • Možnost profesního růstu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Pestrá paleta firemních benefitů (13. plat, 5 týdnů dovolené, 1 týden sick days, příspěvek na penzijko, závodní stravování, kafeterie aa řada dalšího...)
  • Firemní autobusová doprava ze směru Kladno, Slaný, Budyně nad Ohří a zpět

Pokud vás pozice zaujala, klikněte na „Mám zájem“.