Nahrávání...

Ucházet se o pracovní místo

Svářeč

Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici:

Náplň práce:

  • Svařování dílců metodou MAG (TIG výhodou)
  • Sestavování svařenců
  • Schopnost samostatně pracovat s výkresovou dokumentací
  • Kontroluje svarů dle VD (rozměry, vizuální kontrola)
  • Manipulace s materiálem a polotovary

Požadujeme:

  • Manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Platný svářečský průkaz
  • Praxi na pozici svářeče

Nabízíme:

  • Dovolená navíc
  • Stravenky
  • Penzijní připojištění
  • Sportovní a společenské akce
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Finanční odměny při životních a pracovních jubileích
  • Odměna za dárcovství krve
  • Zákonné, odborné a jazykové vzdělání
  • Kafeterie, multisport karta

Mzda se odvíjí od znalostí a zkušeností kandidáta

K základní hodinové sazbě náleží variabilní odměna ve výši 15% z hodinové mzdy + další příplatky (směnnost, prostředí, práce přesčas,...)