Ucházet se o pracovní místo

TECHNIK VÝROBY - zpracování plastů

LINET spol. s r.o. je součástí LINET Group SE.

Je předním evropským výrobcem nemocničních a pečovatelských lůžek. V oblasti výroby zdravotnických lůžek si LINET dlouhodobě drží pozici technologického lídra. Linet na trh pravidelně uvádí výrobky a služby s inovativními vlastnostmi a funkcemi.

Přijmeme pracovníka obsluhu CNC stroje na zpracování plastů.

Náplň práce:

  • nastavení stroje pro zpracování plastů dle výkresové dokumentace
  • kontrola výrobků
  • provádění základní údržby svěřených zařízení

Očekáváme:

  • vyučení ve strojírenském nebo jiném technickém oboru (případně truhlář)
  • dobrá znalost měřidel
  • orientace v technických výkresech
  • zručnost
  • schopnost spolupráce a komunikační dovednosti
  • pracovní nadšení a loajalita
  • zdravotní způsobilost (třísměnný provoz - práce i v noci)

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné, rozvíjející se společnosti
  • možnost profesního růstu
  • motivující platové ohodnocení
  • 6 týdnů placeného volna
  • firemní stravování
  • firemní benefity (13. plat, kafeterie, firemní školka, závodní stravování, akce, večírky, slevy...)
  • třísměnný provoz - od pondělí do pátku
  • příjemné pracovní prostředí
  • vhodné i pro absolventy
  • firemní autobusová doprava ze směru Slaný, Kladno, Budyně nad Ohří a zpět

Pokud vás pozice zaujala, odpovězte na inzerát pomocí tlačítka "Mám zájem".