Ucházet se o pracovní místo

OBSLUHA SVAŘOVACÍCH ROBOTŮ

LINET spol. s r.o. je součástí LINET Group SE.

Je předním evropským výrobcem nemocničních a pečovatelských lůžek. V oblasti výroby zdravotnických lůžek si LINET dlouhodobě drží pozici technologického lídra. Linet na trh pravidelně uvádí výrobky a služby s inovativními vlastnostmi a funkcemi.

Hledáme do týmu schopné kolegy na pozici Obsluha svařovacích robotů.

Náplň práce

  • obsluha svařovacích robotů
  • zakládání přípravků
  • základní ošetření a údržba svařovacích robotů
  • konečná úprava svárů

Požadavky

  • vzdělání (vyučení) ve strojírenském nebo jiném technickém oboru
  • VÝHODA - svářečský průkaz ZK 135 W01 (Z - M1) ne však podmínka
  • alespoň minimální praxe na podobné pozici
  • schopnost spolupráce
  • pracovní nadšení a loajalita
  • zdravotní způsobilost (práce ve směnném provozu)

Nabízíme

  • zázemí úspěšné, rozvíjející se společnosti
  • možnost profesního růstu
  • motivující platové ohodnocení
  • firemní stravování
  • firemní benefity
  • třísměnný provoz - od pondělí do pátku
  • příjemné pracovní prostředí
  • vhodné i pro absolventy
  • firemní autobusová doprava ze směru Slaný, Kladno, Budyně nad Ohří a zpět

Pokud vás pozice zaujala, odpovězte na inzerát pomocí tlačítka "Mám zájem".