Ucházet se o pracovní místo

DĚLNÍK LAKOVNY

Jsme předním evropským výrobcem nemocničních a pečovatelských lůžek. V oblasti výroby zdravotnických lůžek si LINET dlouhodobě drží pozici technologického lídra. Linet na trh pravidelně uvádí výrobky a služby s inovativními vlastnostmi a funkcemi.

Hledáme nové kolegy do našeho týmu práškové lakovny.

Náplň práce:

  • obsluha poloautomatické práškové lakovny
  • navěšování svařenců na pojezdník, dle výrobního plánu
  • vizuální kontrola lakovanců
  • práce ve třísměnném provozu

Očekáváme:

  • SOU - ideálně technického směru
  • zkušenosti s práškovou lakovnou výhodou, ne však podmínkou
  • fyzickou zdatnost, vzhledem k břemenům - práce vhodná pouze pro muže

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné, rozvíjející se společnosti
  • firemní autobusová doprava ze směru Kladno, Slaný, Budyně nad Ohří a zpět
  • 6 týdnů placeného volna
  • firemní benefity (13. plat, kafeterie, firemní školka...)
  • motivující platové ohodnocení
  • závodní stravování - obědy za nižší cenu
  • zaškolení na pozici
  • možnost profesního růstu
  • příjemné pracovní prostředí

Pokud vás pozice zaujala, odpovězte na inzerát pomocí tlačítka "Mám zájem".