DWH SPECIALISTA/TKA

Hledáte si odborně zaměřenou práci v IT oblasti? Chcete působit ve společnosti s českými kořeny s mezinárodním přesahem? Pak by vás mohla zajímat právě otevřená pozice DWH Specialista/tka.

Náplň práce je pestrá, mezi hlavní činnosti řadíme:

  • Budete se podílet na rozvoji a údržbě DWH (datového skladu) v jazyce T-SQL
  • Konzultace s interními klíčovými uživateli a managementem, podíl na rozvoji

skupinového reportingu

  • Příprava a předávání výstupů klíčovým uživatelům, příp. vedení společnosti
  • Hlavní zaměření práce je na datový sklad (T-SQL) a Power BI (DAX)

Ideální byste měli mít (a znát):

  • Odborné znalosti:
  • Schopnost naprogramovat algoritmus v jazyce MS T-SQL (napsat a vyladit SQL dotaz)
  • Vytvářet ETL proces a mapování dat z různých zdrojů (SSIS, SSAS)
  • MS Power BI (tvorba reportů, případně DAX/Power Query).
  • Pracovat s VisualStudiem a DevOps
  • Převzít business zadání a provést technickou implementaci
  • Připravit technickou dokumentaci v rámci řízení a vývoje informačních systémů

  • Obecné požadavky:
  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Relevantní praxe minimálně 3 roky
  • Samostatnost při plnění zadaných úkolů, schopnost řešit vzniklé problémy
  • Dobré komunikační a analytické dovednosti

A co vám za to nabídneme?

  • Samostatná práce s výraznou možností seberealizace
  • Práce na mezinárodních projektech a aktivní využití angličtiny
  • Zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející společnosti
  • Zaměstnanecké benefity (flexibilní pracovní doba, 13. plat, kafetérie, firemní školka, stravenky a jídelna, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, multisport……)
  • Možnost částečné práce na dálku (po zapracování)
  • Pracoviště: Slaný

Pokud vás tato pozice zaujala, klikněte na „Mám zájem“ a pošlete nám životopis.

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a přijďte se podívat mezi nás.