Ucházet se o pracovní místo

Montážní dělník – vhodné pro absolventy

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici: montážní dělník – vhodné pro absolventy

Náplň práce:

  • Montáž a ředmontáž špičkových produktů-porodní postele, gynekologická křesla
  • Skládání a kompletování sestav dle technické dokumentace
  • Práce s PC
  • Práce s elektrickým a AKU nářadím
  • Příprava materiálu a jeho třídění

Požadujeme:

  • Pečlivost, zodpovědnost
  • Chuť pracovat a dále se učit novým věcem
  • Zručnost
  • Částečnou znalost čtení v technických výkresech
  • Základní znalost práce na PC

Nabízíme:

  • Nástup na hlavní pracovní poměr
  • Zaškolení, další vzdělávání
  • Přátelské a férové jednání
  • Stabilní zaměstnání v úspěšné mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Bonusy
  • Příspěvek na sport, kulturu, volný čas
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Finanční odměny při životních a pracovních jubileích

Mzda se odvíjí od znalostí a zkušeností kandidáta.

K základní hodinové sazbě náleží variabilní odměna ve výši 15%

z hodinové mzdy + další příplatky (směnnost, prostředí, práce přesčas,...).